wyjazd na spektakl - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach

Idź do spisu treści

Menu główne:

wyjazd na spektakl

wycieczki
Wyjazd na spektakl ,,W tajemniczej Krainie Krasnali”
 
W dniu 06.12.2017 roku dzieci z naszej szkoły wzięły udział w spektaklu pt."W tajemniczej Krainie Krasnali" w wykonaniu artystów z teatru muzycznego "Duduś" z Łodzi. Było to przepiękne widowisko przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Specjalna przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny zespół teatralny wprowadzili małych widzów w zaczarowany i magiczny świat baśni. 
 
W trakcie spektaklu organizowane były wesołe konkursy, za które mali uczestnicy zostali nagrodzeni. Na koniec odbyło się losowanie wcześniej wypisanych przez dzieci lub ich wychowawców biletów, szczęśliwi zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. Z naszej szkoły nagrody wygrali:
1. Patrycja Konkel
2. Maja Woźniak
3. Maksymilian Wysocki
Zabawa była przepyszna. Wesołe piosenki, nastrój tajemniczej krainy krasnoludków, ciekawa gra aktorów wywołała śmiech i zachwyt, wnosząc wiele radości w malutkie serca naszych uczniów.
Organizatorami wyjazdu były Pani mgr Izabela Bukowska i Pani mgr Mirela Podolska. Opiekunami byli: mgr Anna Grzywińska, mgr Sławomir Meina, student pedagogiki opiekuńczo wychowawczej Tomasz Czapiewski oraz Pani Kinga Wikariusz.
Sławomir Meina
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego