pasowanie pierwszoklasistów - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach

Idź do spisu treści

Menu główne:

pasowanie pierwszoklasistów

aktualności


Pasowanie uczniów klas pierwszych
 
W dniu 2 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych na uczniów naszej szkoły. Imprezę zorganizowały wychowawczynie klas pierwszych pani Magdalena Góralczyk i pani Bożena Wajsbrot-Zielińska. Na uroczystość zostali zaproszeni Rodzice uczniów.
Ślubowanie rozpoczęło się od przywitania gości oraz odśpiewania hymnu państwowego. Pierwszaki przedstawiły ciekawy program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie. Również klasy drugie i trzecia urozmaiciły uroczystość swym występem.


 
Po części artystycznej uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły przez Pana Dyrektora. Każdy uczeń otrzymał dyplom oraz rożek obfitości. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.
Naszym pierwszaczkom u progu nauki w szkole podstawowej życzymy, aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy, nauka była dla Was przyjemnością, abyście swoim zachowaniem, postępowaniem oraz wynikami w nauce zasłużyli na miano Wzorowego Ucznia, a tym samym spełnili oczekiwania Waszych Rodziców.
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego