koncert muzyczny - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach

Idź do spisu treści

Menu główne:

koncert muzyczny

z życia szkoły > osiągnięcia artystyczne
,,PÓKI RADOŚĆ JEST W NAS…”
Koncert muzyczny

 
Ponad 20 młodych kościerskich talentów otrzymało zaproszenie na specjalne warsztaty pod okiem Konrada Mastyło - pianisty, kompozytora, wykładowcy Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wykonawcy muzyki do wielu znanych filmów i seriali. Wśród zaproszonych talentów znalazła się Julia Bukowska – tegoroczna absolwentka naszego gimnazjum. 
 
Przez dwa tygodnie sierpnia uczestnicy wspólnie dobierali repertuar, szkolili wokal, ruch sceniczny, by później móc zaprezentować swój talent szerszej publiczności.
Efektem tej pracy był koncert "Póki radość jest w nas...", który odbył się w dniu 19 września w Sali Szopińskiego. Na tych, którzy w ten wieczór zasiedli na widowni, czekała niezwykła podróż po świecie muzyki.
Kościerska młodzież zaprezentowała bowiem wyjątkowy spektakl wokalno - filmowy. Ze sceny rozbrzmiewały najpiękniejsze przeboje filmowe, utwory Agnieszki Osieckiej czy Marka Grechuty. Młodzi artyści dali popis swoich zdolności, a ich występy nagradzane były gromkimi brawami i owacjami na stojąco.
Jesteśmy dumni, że uczennica naszej szkoły Julia Bukowska miała możliwość udziału w tak prestiżowym wydarzeniu kulturalnym. Życzymy Julii dalszych sukcesów.
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego