Dzień Matki 2018 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień Matki 2018

aktualności
ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ MATKI

 
25 maja 2018 roku dzieci z klas 0-III postanowiły uczcić wyjątkowe święto swoich wspaniałych rodziców, zapraszając do naszej szkoły kochane Mamy. Przybyłych gości poprosiliśmy o zajęcie miejsc w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęliśmy od powitania gości i wysłuchania wzruszających piosenek w wykonaniu solistek z starszych klas - Nikolii Knitter, Apolonii Damps i Aleksandry Kupper. 
 
Następnie rodzice mogli podziwiać swoje pociechy pięknie recytujące wiersze, śpiewające piosenki oraz tańczące do różnego rodzaju muzyki. Najmłodsze zerówiaki w pięknych przebraniach odegrały na scenie przedstawienie pt. "O boćku co szukał prezentu dla mamy".
Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, przystąpiliśmy do wspólnego poczęstunku. Na pięknie udekorowanym stole, pośród kwiatów,  pojawiło się tradycyjne słodkie ,,co nieco”. Chętni rodzice mogli też zrobić sobie zabawne zdjęcie z dzieckiem w przygotowanej "fotobudce" Wzruszeń , serdeczności i uśmiechów nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy wychowawcom klas 0-III, pani Katarzynie Knitter i Dyrekcji za pomoc w organizacji tej wspaniałej imprezy, a Rodzicom życzymy jeszcze raz samych miłych chwil ze swoimi dziećmi.
Izabela Bukowska
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego