ACORD KOCIEWIE - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Polaszkach

Idź do spisu treści

Menu główne:

ACORD KOCIEWIE

z życia szkoły > osiągnięcia artystyczne
SUKCESY NASZEJ UCZENNICY - NATALII RIETZEL  
 
Nasza uczennica, Natalia Rietzel, jest uczennicą III klasy gimnazjum. Od stycznia 2017 roku zasila zespół AKORD KOCIEWIE . W gronie tego instrumentalnego zespołu śpiewa i gra na gitarze. Uczestniczy we wszystkich występach, w tym w uroczystościach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach.
 
Zespół AKORD KOCIEWIE 11 marca br. otrzymał nagrodę Wójta Gminy Kaliska – Słonecznik 2016. Nagrodę przyznano w uznaniu dla pielęgnowanej muzycznej pasji i odniesionych sukcesów oraz w podziękowaniu za uświetnienie gminnych uroczystości mistrzowskimi koncertami.
W ostatnich miesiącach Natalia wraz z zespołem AKORD KOCIEWIE występowała na scenie festynu ,,Dni Kalisk – Lato na Kociewiu” i Dnia Otwartego Wyspy Sobieszewskiej w Gdańsku Świbnie. W miesiącu wrześniu br. aktywnie uczestniczyła w nagraniu płyty Zespołu AKORD KOCIEWIE – ,,Tańczące Palce”.
Natalia osiąga sukcesy na różnych płaszczyznach. I tak 19 października brała udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Błogosławionym Bp. Michale Kozalu. Etap konkursu wojewódzkiego odbył się w Somoninie. Nasza uzdolniona uczennica zajęła zaszczytne II miejsce, za co serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
Natalia nieustannie doskonali swoją wiedzę i umiejętności muzyczne. Jej udane występy świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o dużej dojrzałości i odpowiedzialności.
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego